-
-
1 Enyhe túlterhelés.
reddit -
2 ,,A biztosítók szeretnek spórolni, ezért ki kell takarítanunk és vissza kell tennünk egy Jeep-be.”
reddit HIRDETÉSHIRDETÉSHIRDETÉS -
3 ,,Az ügyfél online vásárolta a felniket és a gumikat. Sokszor mondtuk neki, hogy túl kicsik, de ő ragaszkodott hozzá, hogy csináljuk.”
reddit -
4 A panasz: ,,Vezetés közben égett gumi szagot lehet érezni.”
reddit -
5 ,,Az ügyfél az elektromos kéziféket behúzva hagyva hozta el a kocsiját.”
reddit HIRDETÉSHIRDETÉSHIRDETÉS -
6 ,,Az ügyfél olajat cserélni jött hozzánk. Ez lesz az első olajcseréje 75 ezer kilométer után.”
reddit -
7 ,,Egy Jeep-et javítottunk éppen, amikor hirtelen kiesett egy érme a sebességváltó lefolyónyílásából.”
reddit
-
Egy autó birtoklása áldás és átok egyszerre. Az autónkban ülve ugyanis könnyen úgy érezhetjük, hogy a miénk a világ és semmi sem állhat az utunkba, de amint felvillan a motorkontroll lámpa, vagy csak simán kötelező szervízre kell vinni a kocsit, akkor nem árt, ha nagyon mély a pénztárcánk és végtelen a türelmünk, mert a váratlan problémák megoldása nem mindig megy zökkenőmentesen.
A Liked.hu-nál tudjuk, hogy a sofőrök sokszínűsége miatt az autószerelő szakma az egyik legizgalmasabb a világon, és mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a most következő fotók.
A BEJEGYZÉS A HIRDETÉS ALATTI GOMBBAL FOLYTATÓDIK